Skiva i björkrotsfaner, ben i förkromad metall. Bruno Mathsson International. Höjd 70, skivans mått 120x70 cm. Fanerbortfall, repor, märken.
1 200 SEK | 2020-05-26 18:03 |
1 100 SEK | 2020-05-26 07:36 |
1 000 SEK | 2020-05-24 21:32 |
600 SEK | 2020-05-16 11:09 |
350 SEK | 2020-05-18 09:58 |
300 SEK | Startpris |