Oljemålning på pannå. Signerad och daterad -45. Omfamnande par vid klippformationer. 35x27 cm.
6 500 SEK | 2020-05-26 15:54 |
6 000 SEK | 2020-05-23 14:17 |
5 500 SEK | 2020-05-23 11:12 |
5 000 SEK | 2020-05-13 20:01 |
4 000 SEK | 2020-05-12 20:04 |
1 000 SEK | 2020-05-13 13:30 |
300 SEK | Startpris |