2. ESAIAS THORÉN (1901-1981)

Oljemålning på pannå. Signerad och daterad -45. Omfamnande par vid klippformationer. 35x27 cm.

Varunr 203713

26 Maj 2020 18:01

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 6 500 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 6000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

6 500 SEK2020-05-26 15:54
6 000 SEK2020-05-23 14:17
5 500 SEK2020-05-23 11:12
5 000 SEK2020-05-13 20:01
4 000 SEK2020-05-12 20:04
1 000 SEK2020-05-13 13:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!