24. JOSEF FRANK, GOLVLAMPA

Mässing med trätassar. Svensk Tenn, modell 2568/1, "Den lilla kamelen", 1900-talets andra hälft. Höjd 148 cm. Repor, märken.

Varunr 203765

26 Maj 2020 18:11

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 9 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 5000 SEK

9 000 SEK2020-05-26 18:09
8 500 SEK2020-05-26 08:56
5 500 SEK2020-05-13 14:35
4 600 SEK2020-05-25 21:30
4 000 SEK2020-05-18 21:23
1 300 SEK2020-05-15 21:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!