Mässing med trätassar. Svensk Tenn, modell 2568/1, "Den lilla kamelen", 1900-talets andra hälft. Höjd 148 cm. Repor, märken.
9 000 SEK | 2020-05-26 18:09 |
8 500 SEK | 2020-05-26 08:56 |
5 500 SEK | 2020-05-13 14:35 |
4 600 SEK | 2020-05-25 21:30 |
4 000 SEK | 2020-05-18 21:23 |
1 300 SEK | 2020-05-15 21:24 |
300 SEK | Startpris |