29. PIEDESTAL I FORM AV KOLONN

Skuret och bemålat trä. Gustaviansk stil, 1800-tal. Höjd 102 cm. Torrsprickor, repor, märken.

Varunr 203776

26 Maj 2020 18:10

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 4 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 4000 SEK

4 400 SEK2020-05-26 18:07
4 200 SEK2020-05-25 20:33
3 000 SEK2020-05-20 10:27
3 000 SEK2020-05-25 16:20
2 800 SEK2020-05-25 13:07
1 400 SEK2020-05-17 11:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!