Skuret och bemålat trä. Gustaviansk stil, 1800-tal. Höjd 102 cm. Torrsprickor, repor, märken.
4 400 SEK | 2020-05-26 18:07 |
4 200 SEK | 2020-05-25 20:33 |
3 000 SEK | 2020-05-20 10:27 |
3 000 SEK | 2020-05-25 16:20 |
2 800 SEK | 2020-05-25 13:07 |
1 400 SEK | 2020-05-17 11:35 |
300 SEK | Startpris |