Förgylld och patinerad brons, kolonn i marmor. Frankrike, Louis Philippe, 1800-talets första hälft. Höjd 113 cm. Åldersrelaterat slitage. Omarbetad.
13 000 SEK | 2020-05-26 18:02 |
12 000 SEK | 2020-05-26 18:02 |
11 000 SEK | 2020-05-26 18:02 |
8 000 SEK | 2020-05-26 17:59 |
7 000 SEK | 2020-05-24 23:07 |
6 500 SEK | 2020-05-12 20:04 |
6 000 SEK | 2020-05-16 08:02 |
5 000 SEK | 2020-05-12 21:29 |
300 SEK | Startpris |