Valnöt och valnötsrot. 1800-talets senare del. Höjd 143, bredd 111, djup 57 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2020-05-26 18:07 |
1 100 SEK | 2020-05-26 16:44 |
1 000 SEK | 2020-05-26 17:03 |
800 SEK | 2020-05-26 16:01 |
350 SEK | 2020-05-24 19:14 |
300 SEK | 2020-05-23 13:50 |
300 SEK | Startpris |