30. CHIFFONJÉ

Valnöt och valnötsrot. 1800-talets senare del. Höjd 143, bredd 111, djup 57 cm. Repor, märken.

Varunr 203778

26 Maj 2020 18:10

Utrop 2000-3000 SEK

1 200 SEK2020-05-26 18:07
1 100 SEK2020-05-26 16:44
1 000 SEK2020-05-26 17:03
800 SEK2020-05-26 16:01
350 SEK2020-05-24 19:14
300 SEK2020-05-23 13:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!