Sterlingsilver. "Möbius" modellnummer 374. Stämplad Torun, Georg Jensen, Denmark. Vikt ca 47,5 gram. Längd 7 cm. Smärre repor.
2 400 SEK | 2020-05-26 18:11 |
2 200 SEK | 2020-05-13 11:20 |
2 200 SEK | 2020-05-25 14:10 |
1 600 SEK | 2020-05-21 16:55 |
600 SEK | 2020-05-14 09:55 |
300 SEK | Startpris |