38. TORUN BÜLOW-HÜBE, RING

18K guld. Stämplad Torun, Georg Jensen. Modellnummer 900. Georg Jensen etui medföljer. Vikt ca 6,4 gram. Storlek ca 15 mm. Repor.

Varunr 203771

26 Maj 2020 18:14

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 3 600 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 2400 SEK

3 600 SEK2020-05-25 09:33
3 400 SEK2020-05-26 18:12
2 600 SEK2020-05-23 02:36
2 400 SEK2020-05-21 18:55
2 000 SEK2020-05-17 16:38
2 000 SEK2020-05-21 14:01
1 700 SEK2020-05-13 11:21
1 300 SEK2020-05-16 16:33
700 SEK2020-05-14 21:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!