18K gul- och vitguld samt en ring i silver. En liten diamant ca 0,03 ct och en röd sten. En ring stämplad Göteborg 1991. Ringarna kan kombineras med varunummer 203782. Guldringarnas vikt ca 17 gram. Storlek ca 16,75 mm. Slitage, delvis otydliga stämplar.
5 500 SEK | 2020-05-17 16:38 |
5 500 SEK | 2020-05-21 14:01 |
3 800 SEK | 2020-05-13 11:21 |
1 200 SEK | 2020-05-14 19:59 |
300 SEK | Startpris |