Teak med textilklädda kuddar. "Minerva". Modern design, 1950/60-tal. Bredd 190, djup 80 resp bredd 130, djup 80 cm. Repor, märken, ej kompletta.
12 000 SEK | 2020-05-26 18:01 |
11 000 SEK | 2020-05-26 18:00 |
5 000 SEK | 2020-05-26 17:49 |
2 800 SEK | 2020-05-26 16:43 |
2 400 SEK | 2020-05-23 00:21 |
2 400 SEK | 2020-05-23 13:44 |
1 000 SEK | 2020-05-13 13:08 |
700 SEK | 2020-05-14 12:23 |
300 SEK | Startpris |