Sterlingsilver med månsten 9,5x6,5 mm. Stämplad Torun, Georg Jensen Denmark. Modellnummer 373. Georg Jensen etui medföljer. Totalvikt ca 20,2 gram. Ca 7,5x5,5 cm. Smärre repor.
6 500 SEK | 2020-05-26 18:14 |
6 000 SEK | 2020-05-26 18:13 |
5 000 SEK | 2020-05-26 17:38 |
4 400 SEK | 2020-05-26 18:10 |
3 200 SEK | 2020-05-26 10:05 |
2 400 SEK | 2020-05-23 18:47 |
2 200 SEK | 2020-05-13 11:24 |
1 800 SEK | 2020-05-23 02:38 |
300 SEK | Startpris |