Sterlingsilver. Stämplad Georg Jensen, otydlig Torun-stämpel. Modellnummer 1092. Storlek ca 17,75-18 mm. Obetydligt slitage.
5 500 SEK | 2020-05-26 18:06 |
5 000 SEK | 2020-05-26 18:05 |
3 200 SEK | 2020-05-26 17:01 |
1 800 SEK | 2020-05-25 15:28 |
1 200 SEK | 2020-05-22 01:30 |
1 000 SEK | 2020-05-15 23:27 |
600 SEK | 2020-05-13 11:24 |
500 SEK | 2020-05-15 18:44 |
300 SEK | Startpris |