5. JOHANNES ANDERSEN, MATBORD MED UTDRAGSSKIVA

Teak. Modern design, 1960-tal. Uldum Möbelfabrik. Märkt undertill. Höjd 72, skivans mått 171x90 (utdraget 244x90) cm. Repor, märken.

Varunr 203733

26 Maj 2020 18:05

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 5 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK

5 500 SEK2020-05-26 18:00
5 000 SEK2020-05-26 18:03
3 400 SEK2020-05-26 17:08
2 000 SEK2020-05-16 19:28
800 SEK2020-05-18 15:14
600 SEK2020-05-15 13:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!