Teak. Modern design, 1960-tal. Uldum Möbelfabrik. Märkt undertill. Höjd 72, skivans mått 171x90 (utdraget 244x90) cm. Repor, märken.
5 500 SEK | 2020-05-26 18:00 |
5 000 SEK | 2020-05-26 18:03 |
3 400 SEK | 2020-05-26 17:08 |
2 000 SEK | 2020-05-16 19:28 |
800 SEK | 2020-05-18 15:14 |
600 SEK | 2020-05-15 13:07 |
300 SEK | Startpris |