Teak. "Capri". Modern design, Danmark, 1960-tal. Höjd 51, skivans mått ca 173x68 cm. Repor, märken, fläckar.
6 500 SEK | 2020-05-26 18:00 |
6 000 SEK | 2020-05-26 15:24 |
5 500 SEK | 2020-05-26 17:59 |
4 800 SEK | 2020-05-26 17:09 |
3 800 SEK | 2020-05-14 21:27 |
3 400 SEK | 2020-05-22 21:59 |
2 800 SEK | 2020-05-21 22:41 |
1 900 SEK | 2020-05-14 21:31 |
1 000 SEK | 2020-05-13 13:10 |
500 SEK | 2020-05-13 09:10 |
300 SEK | Startpris |