Lackerad metall med glasskivor. Firma Svenskt Tenn, Modell 691. Höjd 70, längd 82 cm. Naggar, smärre repor och märken.
9 500 SEK | 2020-05-20 12:42 |
9 500 SEK | 2020-05-21 23:09 |
8 500 SEK | 2020-05-21 16:30 |
4 400 SEK | 2020-05-16 17:16 |
3 400 SEK | 2020-05-14 21:25 |
500 SEK | 2020-05-14 17:07 |
450 SEK | 2020-05-13 12:35 |
400 SEK | 2020-05-13 10:50 |
350 SEK | 2020-05-13 08:45 |
300 SEK | 2020-05-12 22:40 |
300 SEK | Startpris |