9. GUERIDONER, ETT PAR

Skuret, förgyllt och bronserat trä. 1800-tal. Höjd 156 cm. Dekorskador, slitage.

Varunr 203738

26 Maj 2020 18:07

Utrop 8000 SEK

12 000 SEK2020-05-26 18:05
11 000 SEK2020-05-26 18:02
5 500 SEK2020-05-17 21:42
5 000 SEK2020-05-12 20:04
4 000 SEK2020-05-12 21:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 26 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!