Sterlingsilver. Stämpelsignerade. Lund, 1947. Vikt ca 740 gram. Höjd 26,5 cm. Smärre ytslitage. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
26 000 SEK | 2020-06-23 17:39 |
24 000 SEK | 2020-06-23 16:00 |
22 000 SEK | 2020-06-22 18:46 |
20 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
20 000 SEK | 2020-06-11 23:11 |
15 000 SEK | 2020-06-10 14:38 |
4 600 SEK | 2020-06-10 09:55 |
2 200 SEK | 2020-06-10 05:10 |
300 SEK | Startpris |