1. WIWEN NILSSON, LJUSSTAKAR, ETT PAR

Sterlingsilver. Stämpelsignerade. Lund, 1947. Vikt ca 740 gram. Höjd 26,5 cm. Smärre ytslitage. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205077

23 Juni 2020 18:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 26 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 30000-40000 SEK

26 000 SEK2020-06-23 17:39
24 000 SEK2020-06-23 16:00
22 000 SEK2020-06-22 18:46
20 000 SEK2020-06-09 16:18
20 000 SEK2020-06-11 23:11
15 000 SEK2020-06-10 14:38
4 600 SEK2020-06-10 09:55
2 200 SEK2020-06-10 05:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!