Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3514-3589 och 20/3515. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg. Lock med kantlagning och retusch.
7 500 SEK | 2020-06-23 17:41 |
7 500 SEK | 2020-06-23 17:47 |
6 000 SEK | 2020-06-16 16:20 |
5 500 SEK | 2020-06-13 21:54 |
2 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
300 SEK | Startpris |