12. FLORA DANICA, CREMEKOPP MED FAT

Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3514-3589 och 20/3515. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg. Lock med kantlagning och retusch.

Varunr 205088

23 Juni 2020 18:04

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 7 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 3000 SEK

7 500 SEK2020-06-23 17:41
7 500 SEK2020-06-23 17:47
6 000 SEK2020-06-16 16:20
5 500 SEK2020-06-13 21:54
2 000 SEK2020-06-09 16:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!