Bronserad metall. 1800-tal. Höjd 20 cm. Senare bronsering, repor, märken. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
900 SEK | 2020-06-22 18:44 |
800 SEK | 2020-06-18 15:37 |
700 SEK | 2020-06-18 15:38 |
500 SEK | 2020-06-18 15:16 |
350 SEK | 2020-06-15 21:32 |
300 SEK | 2020-06-11 17:36 |
300 SEK | Startpris |