13. NÅLDYNA

Bronserad metall. 1800-tal. Höjd 20 cm. Senare bronsering, repor, märken. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205089

23 Juni 2020 18:04

Utrop 500 SEK

900 SEK2020-06-22 18:44
800 SEK2020-06-18 15:37
700 SEK2020-06-18 15:38
500 SEK2020-06-18 15:16
350 SEK2020-06-15 21:32
300 SEK2020-06-11 17:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!