Förgyllt silver dekorerad med färgade glasstenar. Sydeuropa, 17/1800-tal. Vikt ca 380 gram. Höjd 18 cm. Dekorbortfall. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
4 400 SEK | 2020-06-22 08:27 |
4 200 SEK | 2020-06-23 17:48 |
3 400 SEK | 2020-06-22 02:32 |
1 700 SEK | 2020-06-18 15:37 |
1 300 SEK | 2020-06-16 09:15 |
1 200 SEK | 2020-06-12 12:29 |
1 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
600 SEK | 2020-06-11 16:24 |
450 SEK | 2020-06-09 22:08 |
300 SEK | Startpris |