Sterlingsilver. Stämpelsignerad. Modell nr 263. Höjd 19, diameter 18 cm. Obetydliga repor. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
24 000 SEK | 2020-06-23 18:03 |
22 000 SEK | 2020-06-23 17:56 |
20 000 SEK | 2020-06-23 07:08 |
19 000 SEK | 2020-06-22 22:45 |
16 000 SEK | 2020-06-18 15:09 |
8 500 SEK | 2020-06-09 16:18 |
300 SEK | Startpris |