Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3552. Diameter 14,5 cm. Smärre lagning med retusch. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
1 600 SEK | 2020-06-23 17:33 |
1 500 SEK | 2020-06-16 16:20 |
1 400 SEK | 2020-06-13 21:55 |
1 200 SEK | 2020-06-11 20:20 |
1 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
300 SEK | Startpris |