Porslin med förgylld och polykrom dekor. Royal Copenhagen. Nr 20/3582. Bredd 17 cm. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
11 000 SEK | 2020-06-23 17:42 |
10 000 SEK | 2020-06-23 09:59 |
9 000 SEK | 2020-06-19 22:05 |
8 500 SEK | 2020-06-16 16:19 |
8 000 SEK | 2020-06-13 21:53 |
3 400 SEK | 2020-06-09 16:18 |
1 500 SEK | 2020-06-09 22:08 |
300 SEK | Startpris |