26. LEKSAKSHÄST

Bemålat trä. Tidigt 1900-tal. Längd 49 cm. Skador, bruksslitage, torrsprickor. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205112

23 Juni 2020 18:09

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 1 900 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 900 SEK2020-06-23 15:59
1 800 SEK2020-06-23 16:32
1 100 SEK2020-06-19 14:00
400 SEK2020-06-09 16:18
350 SEK2020-06-09 22:12
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!