Bemålat trä. Tidigt 1900-tal. Längd 49 cm. Skador, bruksslitage, torrsprickor. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
1 900 SEK | 2020-06-23 15:59 |
1 800 SEK | 2020-06-23 16:32 |
1 100 SEK | 2020-06-19 14:00 |
400 SEK | 2020-06-09 16:18 |
350 SEK | 2020-06-09 22:12 |
300 SEK | Startpris |