Marmor. Efter antik förlaga, 18/1900-tal. Kvinnofigur. Höjd 53 cm. Sockeln lagad. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
26 000 SEK | 2020-06-23 18:11 |
26 000 SEK | 2020-06-23 18:12 |
9 000 SEK | 2020-06-23 18:07 |
7 500 SEK | 2020-06-23 14:06 |
5 500 SEK | 2020-06-19 12:07 |
2 800 SEK | 2020-06-17 16:44 |
2 600 SEK | 2020-06-10 23:33 |
2 200 SEK | 2020-06-10 23:11 |
2 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
600 SEK | 2020-06-09 22:05 |
300 SEK | Startpris |