Porslin. Rörstrand, "Pop". Längd 25 cm. Glasyr med smärre tillverkningsdefekter på lock och handtag, smärre krackelering. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
1 600 SEK | 2020-06-23 12:50 |
1 500 SEK | 2020-06-23 17:36 |
1 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
700 SEK | 2020-06-09 22:12 |
300 SEK | Startpris |