28. INGER PERSSON, TEKANNA

Porslin. Rörstrand, "Pop". Längd 25 cm. Glasyr med smärre tillverkningsdefekter på lock och handtag, smärre krackelering. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205114

23 Juni 2020 18:09

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 600 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 600 SEK2020-06-23 12:50
1 500 SEK2020-06-23 17:36
1 000 SEK2020-06-09 16:18
700 SEK2020-06-09 22:12
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!