Silver. 17/1800-tal. Sydeuropa. Diameter 16 cm. Bristningar, skador. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
3 200 SEK | 2020-06-23 18:09 |
3 200 SEK | 2020-06-23 18:10 |
1 300 SEK | 2020-06-22 22:46 |
1 200 SEK | 2020-06-22 02:33 |
1 000 SEK | 2020-06-18 16:13 |
1 000 SEK | 2020-06-18 17:53 |
600 SEK | 2020-06-09 16:18 |
600 SEK | 2020-06-15 08:48 |
450 SEK | 2020-06-12 10:33 |
350 SEK | 2020-06-09 22:07 |
300 SEK | Startpris |