31. FÅGELBUR

Metalltråd. 1900-tal. Bredd 50 cm. Smärre skador. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205120

23 Juni 2020 18:10

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 800 SEK

600 SEK2020-06-23 17:48
500 SEK2020-06-18 15:16
450 SEK2020-06-09 21:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!