Trä och bronserad metall. I form av figurer på kolonner. 1900-tal. Höjd 48 cm. Repor, märken. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
3 200 SEK | 2020-06-23 18:14 |
3 000 SEK | 2020-06-23 18:14 |
1 300 SEK | 2020-06-09 21:16 |
1 200 SEK | 2020-06-21 10:07 |
900 SEK | 2020-06-11 09:48 |
300 SEK | Startpris |