48. ANNA CERVIN

Oljemålning på duk. Kvinnoporträtt. Med dedikation. 46x38 cm. Oramad, smärre krackeleringar. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205142

23 Juni 2020 18:16

Utrop 1200 SEK

800 SEK2020-06-09 21:16
700 SEK2020-06-19 14:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!