Marmor och förgylld mässing. Omkring år 1800. Kolonnformade. Höjd 23,5 cm. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
4 600 SEK | 2020-06-23 18:01 |
4 400 SEK | 2020-06-23 18:01 |
3 600 SEK | 2020-06-23 17:58 |
2 200 SEK | 2020-06-22 17:18 |
2 000 SEK | 2020-06-09 16:18 |
1 600 SEK | 2020-06-18 15:35 |
1 400 SEK | 2020-06-17 01:49 |
1 000 SEK | 2020-06-10 21:30 |
450 SEK | 2020-06-10 20:32 |
350 SEK | 2020-06-10 07:36 |
300 SEK | Startpris |