Fajans. Gustavsbergs studio, 1940/50-tal. Signerat med studiohand undertill. Längd 22 cm. Krackeleringar. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
900 SEK | 2020-06-23 17:44 |
800 SEK | 2020-06-22 21:44 |
700 SEK | 2020-06-22 16:32 |
450 SEK | 2020-06-09 16:18 |
350 SEK | 2020-06-10 09:55 |
300 SEK | Startpris |