Porslin och mässing. Empire, tidigt 1800-tal. Höjd 22 cm. Bruksslitage, möjligen senare fot. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.
1 500 SEK | 2020-06-23 18:07 |
1 500 SEK | 2020-06-23 18:09 |
800 SEK | 2020-06-23 17:58 |
600 SEK | 2020-06-09 16:18 |
600 SEK | 2020-06-22 09:23 |
300 SEK | Startpris |