8. BORDSUR

Mahogny. England, omkring år 1900. Höjd 33 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej. Proveniens: Samlarhem, Helsingborg.

Varunr 205084

23 Juni 2020 18:03

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK 500 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 800 SEK

500 SEK2020-06-23 15:54
450 SEK2020-06-09 16:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Juni 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!