10. BERNDT WINGE, STOLAR, 36 ST

Plast och förkromad metall. Balzar Beskow AB, 1900-talets andra hälft. Några med skador, repor, märken.

Varunr 205688

11 Augusti 2020 18:03

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 2 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1500 SEK

2 200 SEK2020-08-10 22:01
2 000 SEK2020-07-13 21:12
1 500 SEK2020-08-10 18:10
1 200 SEK2020-08-10 14:33
500 SEK2020-07-22 00:11
300 SEK2020-07-07 08:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Aug. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!