Plast och förkromad metall. Balzar Beskow AB, 1900-talets andra hälft. Några med skador, repor, märken.
2 200 SEK | 2020-08-10 22:01 |
2 000 SEK | 2020-07-13 21:12 |
1 500 SEK | 2020-08-10 18:10 |
1 200 SEK | 2020-08-10 14:33 |
500 SEK | 2020-07-22 00:11 |
300 SEK | 2020-07-07 08:18 |
300 SEK | Startpris |