37. SKEPPSUR OCH BAROMETER

Mässing. Uret Schatz med mekaniskt verk. barometern Barigo. 1900-tal. Diameter ca 18 cm st. Repor, märken.

Varunr 205715

11 Augusti 2020 18:12

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 500 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 800 SEK

500 SEK2020-07-24 14:04
450 SEK2020-07-24 14:20
300 SEK2020-06-25 17:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Aug. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!