Bemålat trä. "Gamla Sverige", Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 73, skivans mått 160x119 cm. En iläggsskiva a 47 cm medföljer. Repor, märken.
4 000 SEK | 2020-08-24 20:44 |
3 800 SEK | 2020-08-11 15:29 |
1 000 SEK | 2020-08-14 21:03 |
300 SEK | Startpris |