33. BLOMSTERBORD

Stringmodell, teak. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 57, längd 86 cm. Smärre skador, insats saknas.

Varunr 206467

25 Augusti 2020 18:11

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 450 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 500 SEK

450 SEK2020-08-25 12:10
400 SEK2020-08-24 17:37
350 SEK2020-08-14 16:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Aug. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!