34. SERVERINGSVAGN

Björk. 1940-tal. Med löstagbar serveringsbricka. Höjd 64, längd 70 cm. Repor, märken.

Varunr 206468

25 Augusti 2020 18:12

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2020-08-25 18:10
500 SEK2020-08-25 07:39
350 SEK2020-08-17 14:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Aug. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!