41. SNEDKLAFFSEKRETÄR MED VITRINOVANDEL

Mahogny. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 222, bredd 99 cm. Repor, märken.

Varunr 206478

25 Augusti 2020 18:14

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 700 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 1500 SEK

700 SEK2020-08-25 07:54
600 SEK2020-08-24 07:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Aug. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!