Lackerat och bronserat trä med stenskiva. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 60, bredd 72 cm. Smärre repor och märken.
700 SEK | 2020-08-25 18:12 |
600 SEK | 2020-08-25 18:08 |
450 SEK | 2020-08-25 17:58 |
400 SEK | 2020-08-24 07:17 |
300 SEK | 2020-08-20 16:11 |
300 SEK | Startpris |