42. LAMPBORD

Lackerat och bronserat trä med stenskiva. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 60, bredd 72 cm. Smärre repor och märken.

Varunr 206480

25 Augusti 2020 18:14

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 700 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 800 SEK

700 SEK2020-08-25 18:12
600 SEK2020-08-25 18:08
450 SEK2020-08-25 17:58
400 SEK2020-08-24 07:17
300 SEK2020-08-20 16:11
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Aug. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!