Textilklädsel. Etikettmärkt. 1900-talets andra hälft. Bruksslitage.
1 900 SEK | 2020-09-08 17:57 |
1 800 SEK | 2020-09-06 20:58 |
1 700 SEK | 2020-09-03 13:36 |
1 600 SEK | 2020-09-03 11:51 |
1 500 SEK | 2020-08-29 21:42 |
600 SEK | 2020-08-28 20:16 |
500 SEK | 2020-08-26 19:47 |
300 SEK | Startpris |