Silver. Sandgjuten kopia på 1600-talsfat med delvis handpunsad dekor, troligen utfört under sent 1800-tal eller omkring år 1900. Vikt ca 1220 gram. 46,5x39,5 cm. Lagningar.
6 000 SEK | 2020-09-17 13:09 |
5 500 SEK | 2020-09-17 21:31 |
4 800 SEK | 2020-09-08 20:50 |
450 SEK | 2020-09-15 22:58 |
350 SEK | 2020-09-12 16:39 |
300 SEK | Startpris |