27. AFTONVÄSKOR, TRE ST OCH HUVUDBONAD

Aftonväskor med bl.a. pärlbroderi och dekor med strass. Huvudbonad av Charleston-modell, s.k. "Flapper style", med dekor av swarovskistenar. Märkt "Gérard Bodson, Paris, made in france". 1900-talets andra hälft. Längd ca 15-20 cm. Smärre bruksslitage och märken.

Varunr 207924

22 September 2020 18:09

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1000 SEK

500 SEK2020-09-22 17:55
450 SEK2020-09-22 17:19
400 SEK2020-09-22 15:02
350 SEK2020-09-21 23:46
300 SEK2020-09-13 18:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Sept. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!