Skuren och bronserad dekor. Gustaviansk stil, 1900-tal. Bredd 70 cm. Repor, märken, i behov av ny stoppning samt klädsel.
3 400 SEK | 2020-10-02 17:01 |
3 200 SEK | 2020-10-03 20:39 |
2 800 SEK | 2020-10-01 11:29 |
2 800 SEK | 2020-10-01 11:31 |
700 SEK | 2020-09-24 20:39 |
300 SEK | 2020-09-23 19:34 |
300 SEK | Startpris |