13. BERGERE

Skuret, bemålat och förgyllt trä. Rokokostil, 1900-tal. I behov av översyn och ny klädsel.

Varunr 208574

6 Oktober 2020 18:04

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 900 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2020-10-06 17:59
800 SEK2020-10-06 12:49
600 SEK2020-09-30 06:08
400 SEK2020-09-24 20:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Okt. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!