Björk och lackerat resp. förkromad metall, dynor i konjaksfärgat skinn. Modern design, 1900-talets senare del. Repor, märken.
9 000 SEK | 2020-10-06 18:06 |
8 500 SEK | 2020-10-06 18:05 |
4 200 SEK | 2020-10-06 16:39 |
1 700 SEK | 2020-10-02 20:48 |
1 100 SEK | 2020-09-29 14:13 |
300 SEK | 2020-09-23 13:59 |
300 SEK | Startpris |