17. NORDISKA KOMPANIET, SLAGBORD

Mahogny och björk. 1950-tal. Märkt undertill. Höjd 76, skivans totala mått 185x93 cm. Repor, märken, listbit lös.

Varunr 208578

6 Oktober 2020 18:06

Utrop 2000 SEK

700 SEK2020-10-03 20:39
600 SEK2020-09-27 13:42
350 SEK2020-09-30 17:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Okt. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!