Oljemålning på duk. Monogramsignerad. Daterad a tergo 1948. "Sankt Ibb, Ven". 35x45 cm. Enstaka krackeleringar.
1 600 SEK | 2020-10-20 18:05 |
1 500 SEK | 2020-10-20 18:03 |
700 SEK | 2020-10-20 07:31 |
500 SEK | 2020-10-19 18:02 |
400 SEK | 2020-10-07 21:06 |
300 SEK | 2020-10-06 22:10 |
300 SEK | Startpris |