40. NORDISKA KOMPANIET, RADIO

Foxtrot Modell VR 430. 1900-talets andra hälft. Höjd 38 cm. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti. Repor, märken.

Varunr 209253

20 Oktober 2020 18:13

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 300 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2020-10-07 12:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 20 Okt. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!